Bio

Wojciech Poniatowski, C# MVPProjektant, programista i pasjonat. Pracuje jako Technical Team Lead w AC Project na backendzie w ASP.NET Core. Wcześniej projektował i programował aplikacje na platformach UWP/WinRT, Silverlight/WPF, WCF, Windows Forms oraz ASP.NET. Prywatnie zajmuje się fotografią oraz grafiką komputerową.

Trener Windows 8 i Windows Phone, a także twórca aplikacji oraz gier na te platformy.

Microsoft Most Valuable Professional

Od ponad 3 lat aktywnie działa na rzecz polskich społeczności IT. Lider Śląskiej Regionalnej Grupy Microsoft, organizator konferencji Silesian Code Camp, MTS po ślonksu, Visual Studio 2010 Community Launch i warsztatów dla programistów.

mct-logo-150pxW październiku 2011 wyróżniony przez firmę Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Visual C# (3 razy z rzędu). Prelegent konferencji Microsoft Technology Summit, Microsoft Innovation Summit oraz na spotkaniach grup IT. Autor serii artykułów i cykli webcastów na portalach MSDN, Channel 9 oraz VirtualStudy i Eduweb.

Posiada certyfikaty: MCT, MCPD, MCTS

2 thoughts on “Bio

  1. Genialny kurs C# i genialne Pańskie tłumaczenie problemów oraz zagadnień. Zacząłem programować w wieku 39 lat, czyli przeszło rok temu w VB.net, W dzieciństwie troszkę Basic, Pascal itp. Przejście na obiekty i jeszcze na C# to był koszmar dla mnie Coś pisałem i nawet działało, ale z obiektów to miało tylko nazwę klasy. Po kursie, a właściwie prawie po, bo zostały 3 lekcje, naprawdę wiele mi się rozjaśniło. Wielkim programistą już nie będę z pewnością, ale z przyjemnością rozbudowuję swoją skromną aplikację do obsługi własnej firmy tym bardziej, że robię to dzięki Waszym kursom lepiej i czytelniej. Szkoda, że nie ma więcej lekcji:)
    Pozdrawiam i załączam wyrazy szacunku – Łukasz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s