Summer Geek Club

Summer Geek ClubOkres wakacji zapowiada się baaardzo gorąco. Przed chwilą wspominałem o Nokia Developers’ Challenge 2012, a właśnie dzisiaj rozpoczęła się obiecywana, trzecia edycja akcji Geek Club na portalu codeguru.pl.

Tematem przewodnim Summer Geek Club jest Windows 8 Metro. Podobnie w poprzednich akcjach, dalej piszemy aplikacje, zgłaszamy je i jeśli przejdą to za każdą dostajemy 1000 punktów. Akcja trwa do końca wakacji (10 lipca – 31 sierpnia 2012).

Samsung 700TDo wzięcia udziału bardzo motywuje nowa nagroda, która pojawiła się w katalogu, a mianowicie tablet Samsung 700T z Windows 8 (oficjalnie śmiga tam Win7, ale tablet jest gotowy na Win8).

Tablet „wyceniono” na jedyne 5000 punktów. Pytanie czy to dużo czy mało? Wg mnie dużo, jeśli chcemy zmieścić się w te 1,5 miesiąca. Chyba, że ktoś ma zachomikowane punkty z dotychczasowej działalności na wss/codeguru, wówczas ma łatwiej. Heh.. sam miałem ponad 3.500 punktów do wydania… ale… to było tydzień temu, a informacje o nowej akcji pojawiły się… dzisiaj 🙂