MTS 2009 – Ruszyła rejestracja

mts2009Od dzisiaj można się już rejestrować na największą konferencję technologiczną Microsoft Technology Summit 2009, która odbędzie się 29-30 września 2009 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Normalny koszt udziału wynosi 1.500 pln. Ale im wcześniej się zarejestruje tym cena jest bardziej atrakcyjna. I tak do końca czerwca 2009 udział w konferencji kosztuje 450 pln. Natomiast dla aktywnych członków portalu WSS.pl (Portal społeczności Windows Server System) została przygotowana specjalna cena 350 pln. Dodatkowo pierwsze 1.000 zarejestrowanych osób otrzymuje kupon 50 pln na książki wydawnictka Microsoft Press.

Mój udział jednak stanął pod znakiem zapytania, bo w tym okresie przypada 2 rocznica mojego ślubu. Idealnie było by pogodzić jedno z drugim.

 

Czym jest MTS?

Jest to doroczna dwudniowa konferencja dla specjalistów IT, programistów oraz menedżerów IT. W jej trakcie przekażemy jak najwięcej informacji związanych z technologiami firmy Microsoft.

Głównym celem firmy Microsoft jest udostępnienie wiedzy technicznej i doświadczeń wszystkim zainteresowanym trendami w IT. Wierzymy, że nasza konferencja będzie centralnym punktem w Państwa kalendarzu imprez oraz, że będą Państwo zadowoleni ze zdobytej w jej czasie dogłębnej wiedzy.

Poszczególne sesje będą miały zróżnicowany poziom (200-400; 400 to sesje dla zaawansowanych). Tematy będą oscylowały wokół wszystkich narzędzi i systemów z platformy Microsoft.

W czasie MTS wykłady będą prowadzić prelegenci z Polski i zagranicy. Konferencji towarzyszyć będą również laboratoria i warsztaty "Hands-on Labs" . Uczestnicy będą mogli spotkać się z wystawcami MTS, czołowymi przedstawicielami branży IT. Ponadto udział w konferencji będzie można skomponować według własnego harmonogramu.